kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Legnicki Jarmark Wielkanocny
OD 23.03.2024 - DO 24.03.2024
Gorąco zachęcamy do wizyty na Legnickim Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się na Placu Słowiańskim 23 oraz 24 marca. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę rozpoczynamy już od godziny 12:00. Czeka nas sporo atrakcji i wielkanocnych akcentów
Legnica Blues Day - Eddie Angel i Plug'n'Blues
22.03.2024
W piątek, 22 marca, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej dla wszystkich miłośników bluesa zaprezentuje się brytyjski wirtuoz sześciu strun – Eddie Angel! Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzeje promująca debiutancki album „Taki los” grupa Plug'n'Blues
Sławek Uniatowski - Koncert z okazji Dnia Kobiet (BILETY WYPRZEDANE!)
10.03.2024
Już w niedzielę, 10 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Legnicy dla naszych drogich Pań z okazji ich święta zaśpiewa Sławek Uniatowski. Już w niedzielę, 10 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Legnicy dla naszych drogich Pań z okazji ich święta zaśpiewa Sławek Uniatowski. Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane.
Poznaliśmy laureatów tegorocznego Satyrykonu!
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym, ale ogromne brawa należą się także wszystkim artystom, którzy rokrocznie jeszcze bardziej windują poziom naszego festiwalu.
Legnica jest kobietą - targi dla kobiet
09.03.2024
W sobotę, 9 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Lotniczej 52 odbędzie się wydarzenie zatytułowane "Legnica jest Kobietą", czyli targi dla naszych wszystkich wyjątkowych Pań! Zaczynamy od godziny 14. Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!
Wieczór muzyki, tańca i poezji z okazji Dnia Kobiet (BILETY WYPRZEDANE)
05.03.2024
We wtorek, 5 marca, o godzinie 17 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbędzie się Wieczór muzyki, tańca i poezji - to bardzo dobry sposób na wprawienie się w artystyczny nastrój nadchodzącego Dnia Kobiet i możliwość ciekawego spotkania. Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane.
Wystawa Nikoli Kucharskiej "Miejsca, w których nigdy nie byłam"
OD 27.02.2024 - DO 13.04.2024
Zapraszamy do Galerii Satyrykon (Rynek 36) na wystawę Nikoli Kucharskiej zatytułowaną „Miejsca, w których nigdy nie byłam”. Ekspozycję zwiedzać można od 27 lutego do 13 kwietnia, natomiast już w piątek, 15 marca, o godzinie 18 odbedzie się wernisaż z udziałem autorki wystawy - oczywiście także w naszej Galerii. Wstęp wolny, serdecznie polecamy!
Poznaliśmy laureatów czwartej edycji konkursu "Szkic ma moc"
Obradujące w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej jury w składzie: Tomasz Broda (przewodniczący), Jacek Ambrożewski oraz Anita Wincencjusz-Patyna po obejrzeniu 423 szkicowników zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 100 wybranych szkicowników oraz przyznać nagrody regulaminowe.
Legnica Cantat 2024: rozpoczynamy nabór!
Miło nam poinformować, że można już przesyłać zgłoszenia do Turnieju Chórów oraz Konkursu Kompozytorskiego Legnica Cantat 2024!
Koncert Už jsme doma
24.02.2024
Jeden z najważniejszych czeskich alternatywnych zespołów wystąpi w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej 24 lutego. Początek o godzinie 19:30.
"Ale odlot!" - warszaty dla dzieci (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
22.02.2024
Zapraszamy na "Ale odlot!" - warszaty dla dzieci prowadzone przez Jacka Ambrożewskiego, laureatem trzeciej edycji konkursu "Szkic ma moc".
Zakochani w Legnicy
13.02.2024
14 lutego zbliża się wielkimi krokami – już dziś warto zaplanować walentynkowe popołudnie! Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta na Plac Słowiański, gdzie odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Zakochani w Legnicy”!

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach