kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Wystawa Nikoli Kucharskiej "Miejsca, w których nigdy nie byłam"
OD 27.02.2024 - DO 13.04.2024
Zapraszamy do Galerii Satyrykon (Rynek 36) na wystawę Nikoli Kucharskiej zatytułowaną „Miejsca, w których nigdy nie byłam”. Ekspozycję zwiedzać można od 27 lutego do 13 kwietnia, natomiast już w piątek, 15 marca, o godzinie 18 odbedzie się wernisaż z udziałem autorki wystawy - oczywiście także w naszej Galerii. Wstęp wolny, serdecznie polecamy!
Legnica jest kobietą - targi dla kobiet
09.03.2024
W sobotę, 9 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Lotniczej 52 odbędzie się wydarzenie zatytułowane "Legnica jest Kobietą", czyli targi dla naszych wszystkich wyjątkowych Pań! Zaczynamy od godziny 14. Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!
Galeria Satyrykon nieczynna 9 marca
W sobotę, 9 marca, Galeria Satyrykon będzie nieczynna. Przepraszamy za niedogodności!
Legnica Blues Day - Eddie Angel i Plug'N'Blues
22.03.2024
W piątek, 22 marca, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej dla wszystkich miłośników bluesa zaprezentuje się brytyjski wirtuoz sześciu strun – Eddie Angel! Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzeje promująca debiutancki album „Taki los” grupa Plug'n'Blues
Wieczór muzyki, tańca i poezji z okazji Dnia Kobiet (BILETY WYPRZEDANE)
05.03.2024
We wtorek, 5 marca, o godzinie 17 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbędzie się Wieczór muzyki, tańca i poezji - to bardzo dobry sposób na wprawienie się w artystyczny nastrój nadchodzącego Dnia Kobiet i możliwość ciekawego spotkania. Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane.
Poznaliśmy laureatów czwartej edycji konkursu "Szkic ma moc"
Obradujące w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej jury w składzie: Tomasz Broda (przewodniczący), Jacek Ambrożewski oraz Anita Wincencjusz-Patyna po obejrzeniu 423 szkicowników zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 100 wybranych szkicowników oraz przyznać nagrody regulaminowe.
Gimnastyka dla seniora
Już w najbliższy poniedziałek, 12 lutego, rozpoczynamy zajęcia z gimnastyki dla seniorów. Spotkania będą odbywać się w każdy poniedziałek o godzinie 16.00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Wstęp wolny!
Sławek Uniatowski - Koncert z okazji Dnia Kobiet (BILETY WYPRZEDANE!)
10.03.2024
Już w niedzielę, 10 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Legnicy dla naszych drogich Pań z okazji ich święta zaśpiewa Sławek Uniatowski. Już w niedzielę, 10 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Legnicy dla naszych drogich Pań z okazji ich święta zaśpiewa Sławek Uniatowski. Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane.
Legnica Cantat 2024: rozpoczynamy nabór!
Miło nam poinformować, że można już przesyłać zgłoszenia do Turnieju Chórów oraz Konkursu Kompozytorskiego Legnica Cantat 2024!
Koncert Už jsme doma
24.02.2024
Jeden z najważniejszych czeskich alternatywnych zespołów wystąpi w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej 24 lutego. Początek o godzinie 19:30.
Legnica jest Kobietą - szukamy wystawców!
9 marca Legnica będzie Kobietą! W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Lotniczej odbędą się targi dla naszych wszystkich wyjątkowych Pań! Zaczynamy od godziny 14. Nadal poszukujemy wystawców, którzy zaprezentują się w trakcie nadchodzącego wydarzenia.
"Ale odlot!" - warszaty dla dzieci (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
22.02.2024
Zapraszamy na "Ale odlot!" - warszaty dla dzieci prowadzone przez Jacka Ambrożewskiego, laureatem trzeciej edycji konkursu "Szkic ma moc".

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach