kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Warsztaty budowania empatii "Zrozumiesz niepełnosprawność" z Paulą Nowak

Zapraszamy na warsztaty budowania empatii "Zrozumiesz niepełnosprawność" z Paulą Nowak, które powstały przy współpracy z Ośrodkiem Społecznej Aktywności (OSA) dla osób po kryzysach psychicznych, będącego częścią projektu "Moja Szansa" realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 listopada, o godzinie 17.30 w sali 132 Akademii Rycerskiej (wejście od dziedzińca).

Współpraca z OSA dała Pauli możliwość stworzenia własnego projektu i pracy, o której zawsze marzyła. Warsztat ma edukować w temacie niepełnosprawności oraz wspierać współpracę bez względu na różnice czy ograniczenia. Polega on na prezentacji przykładów z życia Pauli, które są punktem wyjścia do zrozumienia problemu i dyskusji. Podczas jego trwania zobaczymy prezentację, zdjęcia i posłuchamy Pauli dzięki syntezatorowi mowy.

Paula Nowak to legniczanka poruszająca się na „czterech kółkach” z powodu mózgowego porażenia dziecięcego. Ma również problemy z rękoma i mową. Jedyną czynnością, którą potrafię wykonywać bez pomocy, jest pisanie za pomocą telefonu. Mimo to skończyła studia i stara się żyć jak każdy i poszukuje swojej drogi zawodowej.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do udziału przyjmujemy mailowo na adres: jimi.karankiewicz@lck.art.pl (w temacie "Warsztaty z budowania empatii") Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych!

male-warsztaty

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach