kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Święto Legnicy 2023

KIEDY: 24-25.06.2023
BILETY: wstęp wolny
MIEJSCE: Polana Angielska w Parku Miejskim

SwiętoLegnicy__2023__600

Wraca Święto Legnicy! W tym roku spotkamy się na Polanie Angielskiej znajdującej się w sercu Parku Miejskiego w dniach 24-25 czerwca (sobota-niedziela). Czeka nas dużo różnorodnej muzyki oraz atrakcji dla całych rodzin. W strefie cateringu na mieszkańców naszego miasta czekać będą natomiast rozmaite pyszności. Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania!

Zabawę w tanecznych rytmach rozpoczniemy w sobotę, 24 czerwca, od godziny 15 rozrzucaniem proszków Holi i animacjami dla dzieci (po 16:00). Na scenie zaprezentują się doskonale znani przedstawiciele dyskotekowego grania: Luka Rosi (około 19:30), kojarzony przede wszystkim z hitu "A Ty bądź", oraz grupa Łobuzy (około 20:30), których przebój "Zbuntowany Anioł" przekroczył już na YouTubie 123 miliony wyświetleń!

Niedziela, 25 czerwca, będzie dniem łączącym różne muzyczne klimaty: usłyszymy doskonale znanych letnich chłopaków z Summer Boiz (początek o 16:00), około godziny 18:00 zaśpiewa dla nas Luiza Kalita zestawiająca artystyczną wrażliwość z elektroniką oraz pojawi się będące najlepszym potwierdzeniem różnorodności naszego święta połączenie rapu z muzyką góralską, które przybliżą nam Liber & InoRos (około 19:30). Główną gwiazdą Święta Legnicy 2023 będzie zaś dowodzona przez Andrzeja Krzywego grupa De Mono (około 20:30), która w przyszłym roku będzie obchodzić 40-lecie działalności, a w 2021 roku wydała płytę "Osiecky". Do zobaczenia!

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach