kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Nauka tańca towarzyskiego I stopnia dla młodzieży i dorosłych

8 listopada rozpoczynamy naukę tańca towarzyskiego I stopnia dla młodzieży i dorosłych, na który gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tańcami standardowymi i latynoamerykańskimi.

Kurs obejmuje 8 spotkań po 1,5 godziny. Prowadzony jest przez znakomitego tancerza, instruktora, członka Światowej Federacji Tańca, sędziego międzynarodowego - Andrzeja Mierzwę, dzięki któremu wysoki poziom prowadzonych zajęć idzie w parze ze znakomitą atmosferą.

Zajęcia odbywają się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, w środy w godz. 18.30-20.00. Odpłatność za kurs wynosi 250 złotych za osobę. Zajęcia zakończą się 27 grudnia.

Elegancki walc angielski, ogniste tango, zmysłowa rumba czy widowiskowe paso doble - taniec towarzyski to endorfiny, pasja, emocje i ogrom pozytywnej energii. Doskonały sposób na zachowanie kondycji fizycznej i psychicznej, piękną sylwetkę i znakomity nastrój. Przyjdź i przekonaj się. Po prostu tańcz!

Płatności za kurs należy dokonać przelewem na następujący nr rachunku bankowego: 91 1090 2066 0000 0005 4200 0402 z dopiskiem "Nauka tańca towarzyskiego".

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach