kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Nauka tańca flamenco dla młodzieży i dorosłych - lekcja pokazowa

Miło nam poinformować, że po wakacyjnej przerwie wraca nauka tańca flamenco dla młodzieży i dorosłych! Zajęcia odbywać się będą w piątki w salach nr 241 i 242 Akademii Rycerskiej (II piętro, ul. Chojnowska 2). Na godzinną lekcję pokazową (wstęp wolny) zapraszamy natomiast 1 września o godzinie 20:15.

Zajęcia prowadzi Liliana Bochenkiewicz. Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 607 235 610. Miesięczny koszt zajęć dla jednej osoby (4 spotkania) wynosi: 180 złotych - grupa zaawansowana, 140 złotych - grupa średnia, 120 złotych - nowa grupa początkująca.

Taniec z Andaluzji podbił serca ludzi na całym świecie. Nie należy do najłatwiejszych tańców. Wszelki trud wynagradza jednak niesamowita siła emocji płynących wraz z muzyką przez nasze ciało i duszę! Flamenco ma dobry wpływ na system krwionośny i oddechowy naszego organizmu, poprawia koordynację ruchową. Obok pływania flamenco zostało uznane przez lekarzy jako najkorzystniejsze na kręgosłup. Flamenco uczy też elegancji i wrażliwości, wzmacnia poczucie własnej wartości, sprawia że czujemy się lepiej we własnym ciele, wzmacnia siły witalne organizmu, pobudza je, łagodzi stres i depresję, uwalnia zablokowane emocje.

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach