kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Akademia Baletu - nowy nabór

Rusza nowy nabór do Akademii Baletu Legnickiego Centrum Kultury. Zajęcia prowadzić będą tancerz baletowy i choreograf światowej sławy - Waldemar Wołk-Karaczewski oraz nauczycielka i trenerka baletu klasycznego Bożena Lasota. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 września (wtorek) o godzinie 17 w sali nr 40 (parter) Akademii Rycerskiej (ul. Chojnowska 2). Wejście od dziedzińca.

Trwające półtorej godziny zajęcia odbywać się będą w każdą środę w sali baletowej (nr 241) Akademii Rycerskiej. W zajęciach uczestniczyć będą mogły dzieci od 4 roku życia. Miesięczny koszt udziału w grupie początkowej to 270 złotych, w grupie zaawansowanej - 300 złotych. Serdecznie zapraszamy!

Waldemar Wołk-Karaczewski to jeden z najwybitniejszych polskich tancerzy. Solista legendarnego Baletu XX Wieku Maurice`a Bejarta i innych czołowych zespołów europejskich, a także złoty medalista Światowego Konkursu Baletowego w Tokio. Gdy w latach 80. skończyła się w balecie pewna epoka, a on osiągnął wszystko, co chciał, postanowił zakończyć karierę. Został m.in. wziętym choreografem. Po życiu spędzonym w różnych miejscach świata osiedlił się na stałe… w Legnicy! Co więcej - prowadzi w Legnickim Centrum Kultury Akademię Baletu.

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach