kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy

Zapraszamy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy, który odbędzie się w Akademii Rycerskiej w niedzielę, 28 stycznia. Cel nadchodzącego Finału to "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".

Zaczynamy już o godzinie 15. W trakcie wydarzenia w Sali Maneżowej zaprezentują się wykonawcy z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, a także przedstawiciele Centrum Seniora, Zespół Pieśni i Tańca "Legnica" i grupy reprezentujące Szkołę Tańca Diamond Dance Studio. Główną gwiazdą imprezy będzie natomiast Ewelina Lisowska. O godzinie 20 wspólne świętowanie zakończy tradycyjne Światełko do Nieba.

Oprócz części artystycznej w trakcie 32. Finału odbędą się warsztaty "Las w słoiku" prowadzone przez Flowers Ctrl, "Samopomoc psychiczna" z Aleksandrą Lesiak oraz "Dzieciaki zdobią drewniane serduszka" z Fundacją Aktywni-Kreatywni, a także warsztaty malowania twarzy, kolorowanek oraz tworzenia warkoczyków. Jak co roku zagrają z nami też między innymi Collegium Witelona, Klub Motocyklowy Dopalacze MC Poland, Dr. OKO, Koło Gospodyń Wiejskich "Miłogostowianki", Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy, Legnickie Morsy, Bractwo Rycerskie Ziemi Legnickiej, H&J Catering, oraz Gabinet Ortopodologii Medicor.

W trakcie Finału na żywo prowadzone będą aukcje, na które trafi wiele atrakcyjnych gadżetów. Podczas finałowych licytacji ze sceny będzie możliwość jedynie płatności gotówkowych. Serdecznie zachęcamy też do dzielenia się przedmiotami bądź usługami, które trafią na licytacje będące częścią wydarzenia bądź te dostępne online. Przedmioty można przynosić do Legnickiego Centrum Kultury (ul. Chojnowska 2, pokój nr 123), zachęcamy także do kontaktu mailowego (kinga.kruczek@lck.art.pl) lub telefonicznego (501 651 835) w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Jak co roku Finał WOŚP wspiera Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy - o godzinie 16 na Placu Słowiańskim wystartuje Legnicki Bieg Z Serduszkiem połączony z wieloma ciekawymi animacjami. Powodzenia!

Do zobaczenia na 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

32 Finał WOSP-28.01.2024

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach